FIERCE FCRFP300PRC20BBO CRB RIVALFP 300PRC 20 BLKO
2 in stock
SKU: TSW|154036 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRFP300PRC20BBO
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"