2 in stock
SKU: TSW|143569 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FCRG65PRC22BP
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
6.5 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"