Fierce Firearms ROGSCX7PRC20BF Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 20″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Forest Camo Fixed Carbon Fib
2 in stock
SKU: TSW|195987 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGSCX7PRC20BF
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
7mm PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms ROGSCX7PRC20BF Carbon Rogue XP 7mm PRC 3+1 20″ Carbon Fiber Match Grade Threaded Barrel, Black Cerakote Steel Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend, Forest Camo Fixed Carbon Fib”