2 in stock
SKU: TSW|195973 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGSSX300PRC22TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
.300 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:9"