Fierce Firearms ROGSSX7PRC22TP Twisted Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Tungsten Cerakote Spiral Fluted Threaded Stainless Steel Barrel, Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend Phantom Camo LR Negative C
2 in stock
SKU: TSW|195971 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROGSSX7PRC22TP
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Caliber/Gauge
7mm PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms ROGSSX7PRC22TP Twisted Rogue XP 7mm PRC 3+1 22″ Tungsten Cerakote Spiral Fluted Threaded Stainless Steel Barrel, Drilled & Tapped Receiver, BiPod Rail Forend Phantom Camo LR Negative C”