Fierce Firearms TWTROG7PRC22BP Twisted TI Rogue 7mm PRC 22″ Black Cerakote Steel Threaded Barrel, Black Cerakote Drilled & Tapped Titanium Receiver, LR Negative Comb Phantom Camo Carbon Fiber Stock
2 in stock
SKU: TSW|175018 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TWTROG7PRC22BP
Caliber/Gauge
7mm PRC
Action
Bolt Action
Barrel Length
22"
Rate of Twist
1:8"
Capacity
3 + 1
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TWTROG7PRC22BP Twisted TI Rogue 7mm PRC 22″ Black Cerakote Steel Threaded Barrel, Black Cerakote Drilled & Tapped Titanium Receiver, LR Negative Comb Phantom Camo Carbon Fiber Stock”