Fierce Firearms TWTROG7PRC24BS Twisted Rogue 7mm PRC 24″ Armour Lube Black Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, LR Negative Comb Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock
2 in stock
SKU: TSW|175021 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TWTROG7PRC24BS
Action
Bolt Long Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
7mm PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Fierce Firearms TWTROG7PRC24BS Twisted Rogue 7mm PRC 24″ Armour Lube Black Steel Threaded Barrel, Drilled & Tapped Steel Receiver, LR Negative Comb Sonora Ambush Camo Carbon Fiber Stock”