FIERCE FRXP7SAUM24TP TWRIVLXP 7MMSM 24 3 TNG/PH
2 in stock
SKU: TSW|153950 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
FRXP7SAUM24TP
Action
Bolt Short Action
Barrel Length
24"
Caliber/Gauge
7mm SAUM
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8.5"