FIERCE TWROG7MMBC20DTMXB TWRG 7MMBC BURRIS 20 TAN
1 in stock
SKU: TSW|179325 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
TWROG7MMBC20DTMXB
Rate of Twist
1:8"
Action
Bolt Magnum Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
7mm BC